ESG konzultant

Práce na plný úvazek
Firemní bankovnictví, Korporatní bankovnictví, Osobní bankovnictví, Řízení produktu a podpora prodeje
Česká spořitelna, a.s.

Corporate Finance tým České spořitelny je jedním z předních finančních poradců v ČR. Poskytuje poradenství v oblasti fúzí a akvizic (M&A), primárních emisí akcií na burze (IPO), oceňování podniků, infrastrukturních projektů (PPP) a rovněž poradenství v oblasti ESG.

#firemnibankovnictvi

Vaším úkolem bude:

  • podporovat velké korporátní klienty ČS při tvorbě jejich ESG strategií
  • stanovování ESG kritérií v rámci nefinančního reportingu
  • ve spolupráci s ostatními útvary ČS samostatně získávat mandáty související s výše uvedenou problematikou
  • získané mandáty samostatně realizovat a výsledky práce prezentovat klientům
  • komunikovat se seniorním managementem velkých korporátních klientů
  • spolupracovat s odborným útvarem zodpovědným za oblast udržitelnosti v ČS

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • VŠ vzdělání
  • samostatnost a tah na branku
  • analytické myšlení a smysl pro detail
  • zájem o problematiku ESG a výborně se v ní orientujete (včetně související legislativy)
  • schopnost samostatně řídit projekt a komunikovat směrem k firemním klientům
  • alespoň 5 let praxe v oblasti finančního poradenství firemním klientům (předchozí praxe v oblasti ESG poradenství bude významnou výhodou)
  • češtinu / slovenštinu na úrovni rodilého mluvčího a velmi dobrou angličtinu

U nás získáte:

  • dynamické pracovní prostředí v jedné z největších finančních skupin v České republice
  • možnost pracovat na zajímavých projektech s největšími firmami v ČR
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnosti a potenciál pro kariérní růst
  • zajímavé finanční ohodnocení

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 120 Kč ve stravenkách/den - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9.600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok

Co říkají kolegové

Tuto pozici obsazuje

Alena Hroncová
Mou specializací v České spořitelně je oblast finančních trhů, korporátního bankovnictví, nábor nových kolegů do Regionálních korporátních center v rámci celé ČR a HQ role (marketing, interní komunikace, audit, HR, ombudsman apod.). Kolegové, které ve Spořitelně potkávám, jsou profesionálové a zároveň úžasní lidé. Když hledáte inspirativní a inovační prostředí, nové zkušenosti a úspěšný byznys, hledáte u nás správně. Těším se na Váš životopis. Více
Přejít na LinkedIn
Logo Česká spořitelna