Expert zákaznických cest - Small Business Individuál

Práce na plný úvazek
Firemní bankovnictví, Osobní bankovnictví
Česká spořitelna, a.s.

Zdravíme z České spořitelny!

Jsme největší tuzemská banka a denně se na naše služby spoléhá více než 4 miliony klientů. Abychom dokázali designovat produkty a služby, které naše klienty promění v naše nejvěrnější fanoušky, je pro nás naprosto zásadní perfektně rozumět potřebám a očekáváním všech skupin klientů.
Do našeho týmu hledáme Experta na zákaznické cesty s duší business analytika. Zaměřujeme se na oblast individuálního úvěrování pro firemní klienty, kde aktuálně upravujeme schvalovací proces a stavíme kreditní aplikaci.

Vnímáte potřeby zákazníka, umíte na ně flexibilně reagovat a přenést je až ke kolegům ve vývoji? Zajímáte se o životní cyklus produktu, včetně discovery, výzkum se zákazníky, business analýzu, přes vývoj, až po klientskou zpětnou vazbu?
To všechno najdete u nás včetně príma kolegů.

Zaujali jsme Vás? Pak čtěte dál a zjistěte, na co konkrétně se u nás můžete těšit.

#firemnibankovnictvi

Co Vás čeká v rámci pracovního dne:

  • budete vylepšovat zákaznické cesty v oblasti úvěrového procesu pro firemní zákazníky (Small Business), které pod vašima rukama výrazně posunou klientskou spokojenost
  • budete spolupracovat na celém procesu vývoje a zlepšování produktů a služeb s focusem na digi first princip
  • využijte celou škálu svých dovedností od produktového designu, interakčního designu a grafického designu k vytvoření jedinečných zážitků v firemního úvěrování
  • než nová řešení implementujeme do produkce, otestujete si je s klienty a uživateli
  • komunikaci na klienty budete vytvářet v souladu s jazykem našeho kmene
  • stručně řečeno – někdo musí držet a rozvíjet know-how v oblasti digitálního poradenství a přenášet je na ostatní kolegy v týmu. A od toho tu budete Vy

Jak si vás představujeme:

  • jste empatičtí a dokážete se vcítit do klienta. To Vám umožňuje chápat jeho potřeby a přicházet s vhodnými řešeními
  • znalost přístupů k návrhu produktu jako jsou HCD nebo Design Thinking a znalost prototypovacích a grafických nástrojů máte v malíčku
  • že se zamlouvá nové řešení Vám a kolegům ještě neznamená, že je to to pravé ořechové pro klienta. To Vy moc dobře víte, a tak si od klientů vždy vyžádáte zpětnou vazbu.
  • hýříte nápady a když už se do něčeho pustíte, dotáhnete to do konce
  • zajímáte se o bankovnictví – přece byste nechtěli pracovat na něčem, co Vás nebaví nebo je Vám cizí
  • není Vám cizí ani práce s daty a čísly, máte dobré analytické myšlení
  • v životě jste si už nějaký ten produkt, proces nebo distribuční kanál navrhnul/a
  • v neposlední řadě sledujete trendy a inovace nejen z oblasti bankovnictví

A co Vám za to nabízíme?

  • možnost být u toho, když posuneme individuální firemní (Small Business) úvěrování na novou úroveň
  • práci v pohodovém týmu, od kterého se můžete ledacos přiučit. Zkrátka tým, který Vás nikdy nenechá ve štychu, a na který se můžete vždy obrátit
  • možnost stát se součástí komunity více než 200 zkušených Expertů na zákaznické cesty, ve které číhá inspirace na každém rohu
  • moc dobře víme, že nikdo učený z nebe nespadl. Proto u nás budete mít dostatek prostoru pro seberealizaci, profesní rozvoj i možnost odborného vzdělávání v rámci agilního týmu fungujícího ve squadu a řemesle (chapteru)
  • preferujete práci z domova nebo se Vám lépe pracuje v kanceláři? Obojí je možné zkombinovat.

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 120 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok

Co říkají kolegové

Tuto pozici obsazuje

Alena Hroncová
Mou specializací v České spořitelně je nábor nových kolegů pro oblast finančních trhů, korporátního bankovnictví a agilních týmů. Kolegové, které ve Spořce potkávám, jsou profesionálové a zároveň úžasní lidé. Pokud hledáte inspirativní a inovační prostředí, nové zkušenosti a úspěšný byznys, hledáte u nás správně. Těším se na váš životopis. Více
Přejít na LinkedIn
Logo Česká spořitelna