Testing expert/ka - Digitální a pobočkové prodeje

Práce na plný úvazek
Informační technologie
Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy v technologiích a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Co budete dělat:

  • budete provádět manuální SIT testy a současně s tím budete
  • vytvářet, udržovat a vyhodnocovat automatizované testy
  • budete průběžně informovat o stavu testů a defektů
  • budete denně komunikovat s týmem
  • umožníme vám rozvíjet se i mimo testing (T-shape)

Co od Vás očekáváme?

  • znalost test analýzy, přípravy a designu testovacích scénářů
  • znalost standardů, metodiky v oblasti testování a defekt managementu
  • spolupráci s týmem, samostatnost, pečlivost, chuť se učit, otevřenost a schopnost přijímat zpětnou vazbu
  • uvítáme předchozí zkušenosti s test automatizací, popř. zájem rozvíjet se v této oblasti
  • výhodou je znalost: Angular, React, Python/Pytest, SOAP UI, Chromium, Postman

U nás získáte:

  • praxi v IT oblasti v největší české bance
  • možnost flexibilní pracovní docházky
  • teambuildingové akce, zajímavé workshopy a jazykové kurzy
  • příležitosti vyvíjet aplikace pro velké množství (miliony) klientů v České republice, kteří aplikaci využívají skutečně každý den

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 120 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok

zvýhodněný mobilní tarif, nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem - Leo Express, občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Co říkají kolegové

Tuto pozici obsazuje

Aneta Pešková
Ráda vám předám více detailů k různým pozicím i k naší přátelské firemní kultuře. Stejně jako já budete určitě příjemně překvapení, co všechno prací ve Spořce získáte. Více
Logo Česká spořitelna