Přeskočit na hlavní obsah

Data security specialist - vhodné pro absolventy

Práce na plný úvazek
Informační technologie
Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Job Description

V Center of Expertise Security Services zastřešujeme dodávku služeb a kompetencí IT bezpečnosti. Jsme IT bezpečnost se vším všudy – zajišťujeme bezpečnostní monitoring, hledáme a odstraňujeme zranitelnosti sítě i jednotlivých aplikací, chráníme síť před útoky využívajícími phishing, malware, zajišťujeme, aby se k informacím dostali jen ti, kdo mají. Pozice Data security specialisty je vhodná pro absolventa nebo juniora, který již má IT background a chce rozjet svoji kariéru v IT Security.

Co budete dělat:

  • Starat se o bezpečí informací o našich zaměstnancích a klientech
  • Seznámíte se s předpisy o ochraně dat a budete vědět, jak to má být správně a v tomto ohledu budete partnerem pro naše zaměstnance
  • Podílet se na rozvoji kybernetické ochrany v oblasti ochrany dat
  • Budete předcházet a řešit nejrůznější způsoby, při kterých může dojít k odcizení dat
  • Dohlížet na způsob, jakým s daty pracujeme
  • Podílet se se zkušenějšími kolegy na implementaci O365 MIP a DLP
  • Podílet se na revizi a reimplementaci databázové bezpečnosti

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máte vystudovanou SŠ nebo VŠ se zaměřením na informační technologie
  • Máte základní znalosti v oblasti kybernetické bezpečnosti

Vaší výhodou je, pokud umíte:

  • Využívat základních znalostí databází, jejich správy, vč. tvorby základních SQL dotazů.
  • Vytvořit jednoduché skripty alespoň v jednom z programovacích jazyků (Bash, PS, VBS, Perl, Python).

Nabízíme:

  • Naučíme Vás pracovat s daty a vyhodnocovat rizika spojená s jejich únikem
  • Po určitém čase budete umět implementovat opatření k zabránění úniku dat
  • Možnost učit se od kolegů, kteří jsou zodpovědní za bezpečnost informací a operační rizika
  • Budete mít možnost být u migrace O365, to znamená, že uvidíte, jak jsou nástroje poskládané od samého začátku

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem - Leo Express, občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Co říkají kolegové

Tuto pozici obsazuje

Lucie Zajíčková
Na České spořitelně mám ráda možnost potkávat se s odborníky za různá řemesla. Každý den se setkávám se zajímavými informacemi například ze světa UX designu, business analýzy, testingu nebo vývoje. Ve Spořce se můžu zapojit i do dalších projektů, které doplňují moje hlavní zaměření na IT recruitment. Pohovory u nás nejedeme podle šablony, ale rozhovor přizpůsobujeme jak pozici, tak kandidátovi, a zapojují se i členové týmů. Budu ráda, když se přesvědčíte na vlastní kůži. Více