Přeskočit na hlavní obsah
→ Přejít na web České spořitelny

Tester pro George

Praha
Práce na plný úvazek
Informační technologie
Česká spořitelna, a.s.

George je tváří České spořitelny pro většinu našich klientů. Pomáhá vytvářet naší image a zlepšovat vnímání naší značky klienty. Mnoho našich zákazníků George využívá denně, a proto chceme, aby tento zážitek byl co nejpříjemnější a klienti se k nám rádi a často vraceli.

A právě proto stavíme nový vývojový tým v Praze, který bude přispívat do moderního internetového bankovnictví George pro skupinu Erste, které používá několik milionů uživatelů.

Chceme, aby všichni klienti skupiny ERSTE mohli v Georgi snadno spravovat nejenom kompletní portfolio produktů Skupiny ERSTE, ale i vybraných strategických partnerů.

Vaším nejdůležitějším úkolem bude příprava testovacích scénářů a testování aplikace George na různých operačních systémech a platformách.
Nedílnou součástí vaší práce bude provádění a automatizace regresních testů. Naprostou třešinkou na pomyslném dortu pak je práce v mezinárodním teamu skupiny ERSTE. Váš talent a zkušenosti s testováním tak pomohou milionům klientů od Aše až po Záhřeb.

Co budete dělat?

  • připravovat, provádět a vyhodnocovat manuální a automatizované testy
  • automatizovat testy v Cypress.io
  • testovat jak na webové, tak i na mobilní verzi George
  • sledovat celý životní cyklus chyby
  • spolupracovat s mezinárodním teamem ERSTE na denní bázi

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • naprostou spolehlivost, samostatnost, pečlivost, proaktivitu a efektivitu
  • předchozí zkušenosti s test analýzou, test exekucí a správou defektů
  • znalost: Cypress.io, XML, SOAP/REST
  • velmi dobrou angličtinu slovem i písmem
  • výhodou jsou zkušenosti s HTML / J2EE / JS

U nás získáte:

  • zajímavou a zodpovědnou práci na mezinárodním projektu
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod které nemají na trhu konkurenci
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky
  • místo uprostřed mladého, agilního squadu
  • možnost odborného růstu nejen v oblasti testování
  • kolegy, kteří si s tebou zajdou na pivko, a pomůžou ti s projektem
  • možnost stát u přerodu největší banky na českém trhu

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, pořízení nemovitostí (Finep), nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell, iStores a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem (České dráhy, Leo Express), občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Co říkají kolegové

Tuto pozici obsazuje

Lukáš Souhrada
V České spořitelně pracuji jako recruiter pro oblast IT. Spektrum rolí, které obsazuji sahá od administrace systémů, přes vývoj až po analýzu a architekturu bankovních systémů. Pokud vás lákají nejmodernější technologie, nadšení kolegové a agilní vývoj, pak je Česká spořitelna tím správným místem pro vás. Více
Přejít na LinkedIn