Přeskočit na hlavní obsah
→ Přejít na web České spořitelny

Osobní bankéř/ka - Sokolov

Práce na plný úvazek
Osobní bankovnictví, Pozice na pobočkách
Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna má ve své DNA zakořeněno pomáhat lidem v jakékoliv životní situaci. Naší prioritou je klientům dobře poradit a nabídnout jim to nejlepší možné řešení. Díky naší unikátní službě Moje zdravé finance dokážeme klientovi ušetřit nejen peníze, ale i čas.

Co Vás čeká:

  • nabídka a prodej bankovních produktů s orientací na potřeby klienta
  • každodenní komunikace s našimi klienty – telefonicky i osobně
  • práce s nejmodernějšími systémy a technologiemi
  • příprava promyšlených finančních plánů, které klientům pomohou v plnění snů i ve zvládání každodenních situací

Co od Vás očekáváme:

  • úspěšně ukončené vzdělání, minimálně maturita je však nutností
  • zkušenosti v klientsky orientovaném obchodě
  • proaktivitu, tah na branku a obchodního ducha
  • příjemné vystupování a komunikační schopnosti

Na co se těšit:

  • v 1. roce průměrný měsíční příjem včetně bonusu ve výši 37.000 Kč a vzdělání v oblasti bankovnictví a financí v hodnotě 250.000 Kč včetně certifikací

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

42 dnů volna každý rok (25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna bez udání důvodu, 12 dnů volna navíc pro skvělý work-life balance)
110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
zvýhodněné bankovní produkty
příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok

Co říkají kolegové

Tuto pozici obsazuje

Adéla Janoušková
Pracuji ve Spořce více než třetinu svého života. Asi proto je pro mě rodinou, jejíž součástí se cítím být. Probudila ve mě potenciál, pomohla mi ho rozvinout a pak mi v každé etapě mého života, dala novou příležitost uplatnit jej co nejlépe. Jako recruiter hledám nové kolegy a kolegyně, kteří se stanou partnery pro naše klienty ve světě zdravých financí a naší rodinou. Více
Přejít na LinkedIn