Přeskočit na hlavní obsah
→ Přejít na web České spořitelny

Analytička nebo analytik pro mobilní aplikace

Práce na plný úvazek
Informační technologie
Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Co Vás čeká za práci?

  • Jsme mladý kolektiv lidí, který vyvíjí nativní mobilní aplikace pro Android a iOS/iPadOS platformu pro klienty, zaměstnance a obchodní partnery České spořitelny.
  • Zajišťujeme produkční podporu a podílíme se na analýze, grafickém designu a testování nových požadavků zadaných od našich business partnerů.
  • Budete rozvíjet a spravovat klientské ale i interní mobilní aplikace využívané v České spořitelně.
  • Budete se podílet se na popisu nových klientských a obchodních požadavků a k nim připravovat analýzy.
  • Zdokonalovat se v analytických dovednostech a ve spolupráci s vývojáři mobilních aplikací.
  • Získáte možnost vyzkoušet si práci v agilním uspořádání do tribů a squadů.

Budeme si rozumět, když?

  • Znáte pravidla a principy platformy Android a iOS.
  • Máte solidní praxi v analýze a rádi mluvíte s druhými lidmi.
  • Pokládáte ty správné otázky a ze získaných odpovědí nacházíte řešení daného problému.
  • Máte zkušenosti zejména s aplikační analýzou, ale i business analýzou.
  • Rozumíte integraci a principům komunikace mezi systémy. Umíte v nich číst a navrhovat je.
  • Jste samostatná/ý. Svůj návrh umíte prezentovat, vysvětlit a obhájit.
  • Umíte vytvořit popis, kterému bude rozumět člověk z businessu, ale také dokumentaci, která poslouží jako podklad pro vývoj.

U nás získáte:

  • Práci v různorodém mezinárodním týmu; v klimatizovaných kancelářích v dosahu metra Budějovická; s dostupným parkovacím místem v podzemních garážích.
  • Jistotu, že si Vaší práce všimnou příbuzní i přátelé. Pracujeme na inovacích, které jsou vidět.
  • Přátelské kolegy ochotné poradit a pomoct.
  • Smlouvu na dobu neurčitou.
  • Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:
  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč ve stravenkách/den - plně hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek 9.600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • Zvýhodněné bankovní produkty.
  • Příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok.

Co říkají kolegové

Tuto pozici obsazuje

Kryštof Rozumek
V České spořitelně aktuálně pracuji jako náborář. Upřímně mohu prohlásit, že mě moje práce baví, protože se pravidelně potkávám s velkým množstvím zkušených a inspirativních lidí. Razím heslo, že pohovor je otevřený dialog, který je obohacující pro obě strany a neměly by v něm být přítomny žádné zbytečné stereotypy. Přijďte se o tom přesvědčit. Těším se na Vaše profily. Více
Přejít na LinkedIn