Product owner - CRM/personifikace

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Co Vás čeká za práci?

  • Tvorba a řízení systému prioritizace, kde každý jeden klient má ty nejvíce relevantní "dobré rady" (vedoucí k prosperitě) ve všech touchpointech, kde je očekává a kde s bankou přichází do interakce (kanálový rozvoj)
  • Provoz a rozvoj databázového řešení pro dynamický klientský profil pro tvorbu nabídek s time to market 5 dní
  • Provoz a rozvoj algoritmů klientské prioritizace a modelů (PTB, churn modely atd.)
  • Nastavení a rozvoj systému hájení nabídek a klienta přes jednotlivé touchpointy, eliminovat tak odvolávání market souhlasů
  • Implementaci a rozvoj real-time technologie a real-time scénáře do nových touchpointů banky s cílem maximalizovat časovou a obsahovou relevanci nabídek
  • Internalizace know how real-time technologie do CRM squadu

Co od Vás očekáváme?

  • Že budete vytvářet vizi produktu a synchronizovat ji s Tribe leadem a ostatními Product ownery. Budete hlídat celý nápad tak, aby tým vždy věděl, proč na produktu pracuje, pro koho ho vytváří a co to našim klientům přinese
  • Budete vytvářet a udržovat backlog produktu (seznam všech požadovaných funcionalit) ve squadu a agilní roadmapu - dennodenně se tak budete podílet na vývoji produktu, dohlížet na to, na čem tým pracuje a jak se mu daří
  • Budete zodpovědná/ý za definici MVP (Minimum viable product) s cílem rychlého dodání produktu klientovi (time to market) a minimalizaci použitých zdrojů. Zároveň budete řídit a odpovídat za neustále zlepšování ziskovosti produktu
  • Chápete svět pohledem klienta - víte, jak produkt klientovi prodat a co od něj klient může očekávat
  • Jste vizionář - nebojíte se odvážných a inovativních nápadů. Sledujete, co se děje na trhu, vnímáte trendy a baví vás seznamovat s nimi ostatní
  • Dokážete rychle porozumět business situacím (hrozby a příležitosti), máte schopnost přicházet s nápady, chuť posouvat věci dopředu, čich na příležitosti a peníze; chování a myšlení investora či podnikavce

U nás získáte možnost:

  • Stát u přerodu největší banky na českém trhu
  • Být součástí agilních týmů složených z expertů z rozdílných oblastí, které mají k dispozici agilního kouče, který s nimi prochází všemi agilními rituály (standupy, retro meetingy...)
  • Předávat své know-how kolegům v týmu a naopak se učit to, v čem oni vynikají
  • Dalšího odborného rozvoje a vzdělávání

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 25 dní dovolené
  • 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu
  • pro skvělý work-life balance nabízíme den volna navíc každý měsíc
  • 110 Kč ve stravenkách/den - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9.600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok

Víte o někom, kdo by mohl mít zájem?

Přepošlete pozici

Při přeposlání pozice nedochází ke zpracování ani uchovávání osobních údajů. Údaje vyplněné ve formuláři obdrží jen uvedený adresát.
Jak se u nás pracuje?