Cloud Service Expert

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Co vás čeká a nemine:

  • budete u TOHO - největší česká banka Česká spořitelna, a.s., začíná v rámci agilní transformace využívat nejmodernější technologie v Cloud prostředí.
  • určování směru - podílení se na definici standardů ČS pro využívání Azure cloud služeb a budování cloudového servisního katalogu.
  • v rámci virtuálních týmů budete úzce kooperovat s INFRA (IaaC, ARM) a aplikačními týmy (CI/CD) v automatizaci deploymentu cloud řešení.
  • budete v kontaktu se solution designery během návrhu řešení pomocí adoptovaných IaaS a PaaS služeb s přihlédnutím k finanční efektivitě, SLA požadavkům a ČS bezpečnostním standardům.
  • budete zodpovědný za vývoj Azure policy, Azure Blue Prints, RBAC, správu subscriptions v rámci svěřených kompetencí - nejvyšších oprávnění v ČS tenantech.

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • praktické zkušenosti s nasazováním, provozováním a troubleshootingem cloudových služeb na Azure platformě
  • technické znalosti min. na úrovni certifikace AZ-103 (možné s přesahy do AZ-300)
  • velmi dobré všeobecné znalosti IT technologií s důrazem na Networking, Security, Linux & Windows OS, DB, webové aplikace, atp.
  • expertní znalost skriptování (Powershell, Azure CLI, Ansible, ARM templates, Javascript, …),
  • komunikativnost a zodpovědný přístup
  • koncepční a analytické myšlení
  • týmový přístup a schopnost koordinace menších týmů
  • komunikativní AJ

Výhodou pak je:

  • zkušenosti s orchestrační problematikou v rámci automatizace komplexních procesů a služeb
  • certifikace Azure

co na oplátku nabízíme:

  • možnost ovlivňovat a realizovat své nápady v týmu kreativních architektů, vývojářů, expertů z řad IT infrastruktury a bezpečnosti
  • možnosti komplexního odborného rozvoje v perspektivních technologiích a oblastech (nejen cloud ale např. i RH Openshift atp.)
  • participace na on-prem infra projektech (migrace DC, IaaC, budování servisního katalogu)

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč ve stravenkách/den - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9.600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok

Víte o někom, kdo by mohl mít zájem?

Přepošlete pozici

Při přeposlání pozice nedochází ke zpracování ani uchovávání osobních údajů. Údaje vyplněné ve formuláři obdrží jen uvedený adresát.
Jak se u nás pracuje?