Můj potenciál - unikátní rozvojový projekt, který je o Tobě!

Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Poznejte inspirativní prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, které vás budou bavit. Staňte se absolventy prestižního programu, který vás může vystřelit mezi budoucí hvězdy.

Přihlas se do programu, který otevírá dveře do světa poznání a kariéry

Česká spořitelna pořádá V. ročník unikátního vzdělávacího programu MŮJ POTENCIÁL, ve kterém se dozvíš něco o sobě. Dostane se ti zkušenosti, kterou zúročíš, nezapomeneš, využiješ a aplikuješ do svého osobního i budoucího profesního života.

O čem to bude?

Spolu s lektory, manažery, dalšími studenty a zaměstnanci České spořitelny budeš pracovat na rozvoji svého potenciálu a talentu. Zapracuješ na svých silných stránkách, možná odhalíš ty slabší, na kterých ti pomůžeme zapracovat. Dozvíš se zajímavým způsobem něco o sobě, "vytuníš" svoje komunikační dovednosti a nahlédneš profíkům pod pokličku a do monitorů. Také si rozšíříš své znalosti a povědomí nejen o práci v České spořitelně a nabídneme Ti zkušenost, kterou jinde nezískáš! Program je určen pro studenty ve třetím a čtvrtém ročníku středních, středních odborných škol a gymnázií.

  • Hlásit se nám můžeš do 15. 9. 2019

K čemu to bude?

Kromě atraktivních workshopů a kurzů budeš pracovat v týmu na strategickém projektu po celou dobu trvání programu. Konkrétní zadání od nás obdržíš na druhém setkání. Po skončení kurzu budeš vědět, v čem je tvůj potenciál, který můžeš uplatnit při výběru vejšky a nebo také v budoucím profesním životě. Vyhodnotíš si své silné a slabé stránky, budeš s nimi umět pracovat a na těch slabších tě naučíme "zamakat". V případě úspěšného absolvování kurzu obdržíš certifikát, který zazáří ve tvém životopise.

Co ještě získáš?

  • zkušenosti k nezaplacení
  • cenné pracovní kontakty
  • možnost praxe, brigády nebo stáže
  • zářez do životopisu, který má váhu
  • nové kamarády
  • úplně nový pohled na bankovní svět

Víte o někom, kdo by mohl mít zájem?

Přepošlete pozici

Můj potenciál - unikátní rozvojový projekt, který je o Tobě!

Při přeposlání pozice nedochází ke zpracování ani uchovávání osobních údajů. Údaje vyplněné ve formuláři obdrží jen uvedený adresát.
Jak se u nás pracuje?