Produktový manažer pojištění

sAutoleasing je součástí finanční skupiny České spořitelny. Poskytujeme služby finančního a operativního leasingu. Naše práce je každodenní zábava i dobrodružství. Pracujte mezi přátelskými a inspirativními lidmi, přidejte se k nám.

Pracovní náplň:

  • vyvíjet a spravovat produkt pojištění dopravní techniky
  • orientovat se na trhu autopojištění, zpracovávat analýzy tržního prostředí s ohledem na cenotvorbu
  • analyzovat profitabilitu produktu
  • zabezpečovat soulad distribuce produktu s požadavky regulátora - správce metodiky prodeje pojistného produktu
  • podporovat obchodní manažery v terénu
  • implementovat vývojové změny do produkčního systému

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání, 2 roky praxe
  • dobrá znalost anglického jazyka (výhodou)
  • znalost práce s PC
  • základní specializované znalosti pojistné problematiky v oblasti neživotního pojištění
  • orientace na výsledky, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • platná certifikace ČNB v oblasti pojištění výhodou/možnost zkoušky po nástupu

U nás získáte:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Víte o někom, kdo by mohl mít zájem?

Přepošlete pozici

Při přeposlání pozice nedochází ke zpracování ani uchovávání osobních údajů. Údaje vyplněné ve formuláři obdrží jen uvedený adresát.
Jak se u nás pracuje?