Pokladní/k - Mariánské Lázně

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Co vás čeká:

  • denní kontakt s klienty a poskytování pomoci při řešení peněžních transakcí
  • pozice, na které využijete vaše komunikační schopnosti a pohotovost
  • spolupráce se zbytkem týmu při poskytování servisu klientům
  • celková péče o hladký chod naší pokladny

V našem týmu uvítáme:

  • úspěšně ukončené vzdělání, minimálně maturita je však nutností
  • profesionální vystupování a schopnost zvládat různorodé situace s úsměvem
  • alespoň základní znalost bankovních produktů

U nás získáte:

  • prostor pro zlepšení svých prodejních dovedností a skvělý přehled v bankovním oboru
  • možnost rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí vzdělávacích programů šitých na míru
  • motivující odměnu za dobře odvedenou práci

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 25 dní
  • 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu
  • 110 Kč ve stravenkách/den - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 6.000 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 25 000 Kč/rok
  • mobilní telefon a tablet i k soukromým účelům

Víte o někom, kdo by mohl mít zájem?

Přepošlete pozici

Při přeposlání pozice nedochází ke zpracování ani uchovávání osobních údajů. Údaje vyplněné ve formuláři obdrží jen uvedený adresát.
Jak se u nás pracuje?