Vývojář/ka platby (Java/C++)

Naučíme Vás orientovat se ve světě plateb. Využíváme moderní nástroje pro "Vizuální programování", zaměřené na bankovní aplikace. Vývojář se přímo podílí na vývoji produktu. Spolu s ostatními definuje to, jak navrhnout a vyvinout produkt na základě vstupů od klientů (externích i interních). Důležitá je spolupráce s týmem a jeho podpora, seberozvoj, chuť se učit a přijímat zpětnou vazbu, stejně jako hodnotit svůj výkon. Každý vývojář předává své odborné znalosti ostatním členům týmu a naopak. Drží se stanovených standardů.

CO VÁS ČEKÁ ZA PRÁCI?

  • Budete vyvíjet aplikační SW a podílet se na vývoji SW platforem a technologií (včetně vývoje integračních rozhraní, návrhů a implementace datových modelů)
  • Společně s vývojem SW budete připravovat i automatizované skripty na jeho nasazení, včetně spolupráce na automatizaci DevOps procesů
  • Budete zajišťovat kvalitu (QA) a opravu chyb během celého vývoje, testování a využívání SW v produkčním prostředí
  • Budete dohlížet a dbát na nepřetržitou optimalizaci kódů a snižování IT dluhu
  • Budete se snažit získávat další odborné znalosti a zlepšovat se v oblasti UX a IT security

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • Zkušenost s vývojem aplikačního SW a znalost koncepcí objektově orientovaného programování (C++ nebo Java)
  • Praxe s databázovými technologiemi (ORACLE Partitioning, Performance Tuning, Oracle AWR reporty)
  • Znalost UML (Enterprise Architect) a OS Linux (znalost Linux příkazů a scriptovani typu awk)
  • Chuť podílet se i na testování vámi vyrobeného SW včetně automatizace funkčních a performance testů a vývoje simulátorů

U NÁS ZÍSKÁTE MOŽNOST:

  • Stát u přerodu největší banky na českém trhu
  • Být součástí agilních týmů složených z expertů z rozdílných oblastí, které mají k dispozici agilního kouče, který s nimi prochází všemi agilními rituály (standupy, retro meetingy...)
  • Předávat své know-how kolegům v týmu a naopak se učit to, v čem oni vynikají
  • Výběru z velkého množství nadstandardních benefitů a volnočasových aktivit (můžete např. využít dní volna pro charitu a dobrovolničit na akcích pořádaných ČS, zapojit se do sportovních a jiných spolků a spoustu dalších věcí)
  • Dalšího odborného rozvoje a vzdělávání

Víte o někom, kdo by mohl mít zájem?

Přepošlete pozici

Při přeposlání pozice nedochází ke zpracování ani uchovávání osobních údajů. Údaje vyplněné ve formuláři obdrží jen uvedený adresát.
Jak se u nás pracuje?