Aplikační podpora - Finanční trhy

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra.

Pracovní náplň:

  • Zajišťovat aplikační podporu důležitých bankovních řešení pro finanční trhy (sloužících jak interním uživatelům, tak našim klientům)
  • Aktivně se účastnit spolupráce s dodavatelem řešení a ostatními bankovními útvary
  • Tvorba a údržba provozní dokumentace
  • Monitoring aplikací pro finanční trhy
  • Vývoj automatizačních skriptů

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • Znalost administrace MS Windows server 2012 / 2016, Windows 7 / Windows 10
  • Znalost SQL Server 2008 / 2012 / 2016 / 2017
  • Znalost ovládání a administrace Unix systémů (RHEL, Solaris)
  • Znalost skriptování (VBScript, Power Shell, Windows Batch, Bash)
  • Znalost síťového prostředí TCP/IP
  • Obecný rozhled v IT technologiích
  • Komunikace v AJ (úroveň B1/B2)
  • Pozitivní přístup ke změnám a k jejich realizaci
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Ochota držet případné pracovní pohotovosti v režimu 7x24

výhodou pak je:

  • Znalost aplikací Kondor+ a Thomson Reuters ET
  • Komunikace v NJ

U nás získáte:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Víte o někom, kdo by mohl mít zájem?

Přepošlete pozici

Při přeposlání pozice nedochází ke zpracování ani uchovávání osobních údajů. Údaje vyplněné ve formuláři obdrží jen uvedený adresát.
Jak se u nás pracuje?