Recepční - Kralupy nad Vltavou

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Pracovní náplň:

  • vyzkoušet si práci ve velké bance
  • starat se o příchozí klienty
  • být s klienty telefonicky v kontaktu
  • pracovat s novými technologiemi a učit s nimi klienty
  • podílet se na provozu nové pobočky
  • pomáhat organizovat efektivně čas bankéřům
  • přispívat svými nápady, jak zefektivnit provoz na pobočce
  • učit se od špiček v oboru

Požadavky:

  • rád/a pracujete s lidmi, komunikační dovednosti jsou vaší silnou stránkou
  • do práce vkládáte nadšení a pozitivní energii
  • umíte nadchnout ostatní
  • jste trpělivý/á, dokážete se vcítit do ostatních
  • nečekáte na úkol, iniciativně jednáte
  • máte otevřenou hlavu a rád/a se učíte nové věci
  • nebojíte se aktivní práce

Nabízíme:

  • možnost pracovat na nové, moderní pobočce
  • práci ve skvělém týmu
  • zaškolení v místě výkonu práce
  • zkušenost z velké banky
  • mnoho benefitů

Víte o někom, kdo by mohl mít zájem?

Přepošlete pozici

Při přeposlání pozice nedochází ke zpracování ani uchovávání osobních údajů. Údaje vyplněné ve formuláři obdrží jen uvedený adresát.
Jak se u nás pracuje?